Gry na Nintendo GameCube

Gry na Nintendo GameCube Jama Grania banner

GameCube to według nas jedna z najbardziej niedocenionych konsol. Ukazało się na nią wiele ciekawych gier, które czarowały swoją grafiką. Dzisiaj trudno już o niektóre tytuły, inne natomiast osiągają dosyć spore sumy. Staramy się uzupełniać nasz stock w gry, które warto mieć w swojej kolekcji. Zachęcamy do rozejrzenia się po Jamie Grania.

Gry na Nintendo GameCube

Aktywne filtry

Dziedzictwo Nintendo – gry na GameCube. 

Jak wiadomo, konsola GameCube była następczynią wcześniejszej platformy Nintendo 64. Twórcy jak to w ich stylu postarali się o to, aby ukazały się na niego dedykowane gry, doskonale znane z wcześniejszych generacji konsol Nintendo. Ta ciągłość jest pewnym dziedzictwem dewelopera i trzeba mu przyznać, że robi to cholernie dobrze. Poświadczyć może o tym przeniesienie do świata 3D kultowego Metroida. Wielu fanów serii uważało przed premierą, że gra będzie toporna, sam Metroid Prime to kpina. Jak wiadomo, gra dawała wiele radości z powodu znakomitych rozwiązań przeniesionych do trójwymiarowego świata. 

Jakie gry na konsolę GameCube były najpopularniejsze? 

Niektórzy uważają konsekwentne ulepszanie wcześniejszych tytułów przez Nintendo jak odgrzewanie kotleta, niemniej jednak otrzymujemy tak naprawdę nowe, zadziwiające danie, które smakuje przez cały czas. Jeżeli mieliście okazję pograć w odsłony gier na GameCube takich jak Cirby Air Ride, Pokemon Colosseum, Super Smash Bros. Melee, Paper Mario: The Thousand-Year Door czy Resident Evil 4 to wiecie doskonale jak wiele ciekawych rozwiązań przyniósł Game Cube. Warto oczywiście wspomnieć o dwóch tytułach ze świata The Legend Of Zelda, które również ukazały się na tej konsoli. Mowa o Twilight Princess i The Wind Waker. Sprawdzajcie naszą stronę co jakiś czas, bo będziemy dbać o to, aby uzupełniać nasz stock najlepszymi grami na tę platformę.