Gry na Nintendo 64

Gry na Nintendo 64

Nintendo 64 zapewniło graczom i fanom Nintendo płynne przejście w trzeci wymiar. Płynne, ponieważ mogli kontynuować przygody swoich ulubionych systemów z poprzednich generacji konsol. Staramy się ściągać najlepsze gry na Nintendo 64, w jak najlepszym stanie technicznym i wizualnym. Będziemy również dbali o to, aby pojawiały się regularnie wydania w boksach.

Gry na Nintendo 64

Aktywne filtry

Czym zaczarowały nas gry na Nintendo 64? 

Doskonale pamiętam jedną z reklam Nintendo 64, która mogła bodajże lecieć w kultowym w latach 90. Cartoon Network (któremu wiele osób zawdzięcza naukę języka angielskiego), ale mogła być również wyświetlana również na polskich kanałach. Mowa o reklamie samej konsoli ale również gry Super Mario 64 na której mogliśmy podziwiać piękne trójwymiarowe shoty z gry. Nam najbardziej w pamięci utkwił moment w którym Mario kręci Bowserem dookoła trzymając go za ogon. W tym momencie realizatorzy reklamy pokazywali wykorzystanie analog sticka w padzie do konsoli, a my śliniliśmy się do telewizora na samą myśl o pograniu w ten tytuł. Gałka analogowa musiała wiele wnosić do samej gry.

Gry na konsolę Nintendo 64 do których warto wrócić. 

Rozwijając wcześniejszą myśl, niestety nie udało nam się wtedy przysiąść do żadnej gry na Nintendo 64, a jedyne gameplaye jakie widzieliśmy to screeny z czasopism o grach komputerowych. Mogliśmy jednak nadrobić to w swoim czasie… I rzeczywiście, cieszyliśmy się jak dziecko! Do dziś pamiętamy zakręcanie AT-AT za pomocą linki holowniczej w Star Wars: Shadow Of The Empire, ściganie się na czterech graczy w Mario Kart 64, czy totalną rozpierduchę w Super Smash Bros. Do tego zestawu warto dorzucić dwa tytuły ze świata The Legend Of Zelda: Ocarina Of Time i Majora’s Mask. Będziemy starać się o to, aby w naszym sklepie nie zabrakło klasyków ale również innych gier na tę platformę.