Gry na PlayStation 2

Gry na PlayStation 2 Jama Grania banner

PS2 nie dość, że bardzo szybko zdetronizowało wszystkie konsole dostępne w dniu jej premiery, to jeszcze czas jej królowania przypadał na bardzo długi czas. Dzięki temu ukazało się na nią mnóstwo ciekawych tytułów, które warto ogrywać do dzisiaj. Być może odkryjesz jakieś w naszym sklepie lub uda Ci się zakupić grę na PS2 do której zawsze będziesz wracać.

Gry na PlayStation 2

Aktywne filtry

Gry na PlayStation 2 – jeszcze lepsza grafika, nowe możliwości. 

Wielu użytkowników „szaraka”, czekała na premierę następcy jak na powiększony zestaw w McDonaldzie z darmowymi frytami z kuponu. Spodziewano się niesamowitych osiągnięć konsoli i gdy wreszcie gracze mogli zasiąść do pierwszej sesji z „czarnulką”, rzeczywiście mogli stwierdzić, że przesiedli się z Opla do Mercedesa. Jedynym niepokojem były docinki ze strony osób, które w tamtym czasie wybrały Xboxa. Prawdą jest, że gry wydane na te dwie, konkurujące ze sobą platformy, różniły się od siebie i to PlayStation ustępowało często „xklocowi”. Nowe PS2 umożliwiało granie przez sieć, miało kompatybilność wsteczną i pozwalało również na odtwarzanie muzyki i filmów, dzięki czytnikowi DVD. Warto było również zaopatrzyć się w takie akcesoria jak gitara do serii Guitar Hero, czy buzzery do słynnego Buzz Quizu. 

Konsola sequeli i nowych tytułów – gry na PS2. 

Mówiąc o nowym tytułach które ukazały się na PS2 warto przede wszystkim wspomnieć o Okami, Radiata Stories, Gun, serią trójwymiarowych wydań Grand Theft Auto, God of War, Bully, Shadow Of The Collosus i wiele innych, które pewnie przychodzą Wam teraz do głowy. Trzeba zaznaczyć, że na PS2 pojawiły się gry, które były kontynuacjami świetnych tytułów wydanych na poprzednią generację. Na konsolę pojawiły się kolejne części takich hitów jak Resident Evil, Final Fantasy, Metal Gear Solid,  Silent Hill, Persona, Tekken, Need For Speed: Underground czy Midnight Maddnes. Wiecie zapewne jak doskonale jest siąść do gry, której świat doskonale znamy i podziwiać ją również pod względem graficznym, ciesząc się jednocześnie z tego, że twórcy nie zepsuli gameplayu.